E-posti: vinco@goodsoundproof.com
Telefoni: +86-13798390364

Polüetüleen vaht

Shenzhen Vinco Soundproofing Materials Co, Ltd on üks parimaid polüetüleenist vahttoodete tootjad ja tarnijad Hiinas, tere tulemast hulgimüügi meie kohandatud polüetüleenist vaht, mis on valmistatud Ühendkuningriigis, samuti tere tulemast hinna kontrollimiseks koos meiega. Lõpptoote omadused: tavaline lai: 1-1,5 m ...

Küsi pakkumist

Shenzhen Vinco Soundproofing Materials Co, Ltd on üks parimaid polüetüleenist vahttoodete tootjad ja tarnijad Hiinas, tere tulemast hulgimüügi meie kohandatud polüetüleenist vaht, mis on valmistatud Ühendkuningriigis, samuti tere tulemast hinna kontrollimiseks koos meiega.

Lõpp-toote spetsifikatsioonid:

Tavaline lai: 1-1,5 m

paksus: 3-15 mm ümber (teised võib arutleda hiljem)

Suhtevahemik:, viis korda, kümme korda, 15 korda, 20 korda, 30 korda (tavaline 30 korda)

Keemiline ristsiduvate polüetüleenist vahtmaterjal --- XPE madala tihedusega polüetüleenist ekstrusiooni keemiliste ristsiduvate vahtmaterjalidega, lühike XPE-le. See on iseloomulik mittetoksilisele, kvalitatiivsele valgusele, madalale libisemiskindlusele, hästi veekindlusele ja suurepärasele soojusisolatsioonile, mis on kemikaalidele vastupidav ja hea füüsikaline omadus. See võib tekitada erineva suhte, erineva paksuse ja erinevate värvidega vahtmaterjali, selle teisene töötlemine on parem kui ka teisi komposiitmaterjale.

Vastavalt turunõuetele arendas meie firma välja oma XPE funktsionaalsed tooted: kõrge leegiaeglustava XPE, juhtiv XPE, antibakteriaalne vormindikaator XPE, kõrge temperatuuriga resistentsed XPE, kõrge elastne XPE jne.

Tooted on kõrge kvaliteediga, nagu näiteks kõrge temperatuuriga, leegiaeglustid, madala tihedusega, sile pind ja kulumiskindlus, kõrge vastupidavus, vananemise vastupanu, juhtivus, hästi veekindlus, heliisolatsioon, soojusisolatsioon, mugav tunne, hea töötlemine jõudlus jms. See on omamoodi funktsionaalne materjal, millel on hallitusvastane omadus ja igasugused muud keemilised söövitavad tooted, mis kõik vastavad rahvusvahelistele keskkonnastandarditele.

Hot Tags: polüetüleen vaht Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, kohandatud, parim, hind, UK, paisutatud polüetüleenist vaht, polüetüleenist vahtplastist, polüetüleenist vahtrull
Seonduvad tooted
Jäta sõnum
Teie privaatsus on meie jaoks oluline - me kunagi müüa või teie isikuandmeid.