E-posti: vinco@goodsoundproof.com
Telefoni: +86-13798390364

Akustiline difuussepaneel

Shenzhen Vinco Soundproofing Materials Co, Ltd on üks parimaid akustilise difuusoriga paneeli tootjaid ja tarnijaid Hiinas, tere tulemast hulgimüügi meie kohandatud akustiline difuusor paneel valmistatud Suurbritannias, samuti tere tulemast hindu meiega. Heli difusioonplaat on peamiselt peegeldunud heli ...

Küsi pakkumist

Shenzhen Vinco Soundproofing Materials Co, Ltd on üks parimaid akustilise difuusoriga paneeli tootjaid ja tarnijaid Hiinas, tere tulemast hulgimüügi meie kohandatud akustiline difuusor paneel valmistatud Suurbritannias, samuti tere tulemast hindu meiega.

Heli difusioonplaat on peamiselt peegeldunud heliribasid, mis levivad erinevates suundades, vältida heli värvipõlluprobleeme ja akustilise püsilaine fokuseerimist, on heli kvaliteet tundlikum ja täpsem.

Heli difusioonpaneel

Tootenimi

Akustiline heli difusioonpuitpaneel

Suurus

600 * 600 * 100mm

Värv

Rose tamme, seedri või muid värve saab kohandada

Tulekindel

B1 klass või A1 klass

Keskkonna

E1 klass

Materjal

Esialgne ökoloogiline paulownia puit

Heli neeldumistegur

0,95 Hz

Kuju

Leht

Pakendamine

1-5tunnised pappkarp

Rakendused:

ooper, kontserdisaalid, vaba aja veetmise klubid, erakino, HIFI kuulamisruum, et ehitada kõrgtugev helikvaliteet sisekujunduses kasutamiseks.

Toote funktsioon:

Heli difusioonpuitpaneel on mingi ebaregulaarne graafiline disain, mille eesmärk on tekitada peegelduvat difusiooni, see võib tekitada rikkalikku ja mahedat heli. Näib, et paljudes suundades tulevad reverberandid võivad oluliselt parandada saali tingimuste helikvaliteeti.

Heli neeldumise teooria:

Heli QRD difusioonpaneel on mitmesuguse sügavusega paralleelse "mustri" kolonnide rida, kui helisignaali laineid on 135 kraadi horisontaalselt paigutatud QRD, see võib olla vahemikus 30 kuni -155 kraadi võrdses intensiivsuses, mis peegeldub heli.

Hot Tags: akustiline hajutipaneel Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, kohandatud, parim, hind, UK, difuusori paneel akustiliseks
Seonduvad tooted
Jäta sõnum
Teie privaatsus on meie jaoks oluline - me kunagi müüa või teie isikuandmeid.